Голова облради Володимир Чубірко: «Найбільше виграв у цій історії саме Віктор Щадей»

Опубліковано:

Новообраний голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” заявив, що немає жодного відношення до того, що депутати Ужгородської міської ради звільнили з посади Віктора Щадея.

Напевно, мене б мало тішити, що сьогодні з мене ліплять мало не “сірого кардинала” Ужгорода, який вирішує кому бути мером, ухвалює хто яку посаду має у місті займати, визначає як повинні голосувати ті чи інші депутати. Однак запевняю усіх, що мене абсолютно не цікавить те, що відбувається в Ужгородській міській владі нинішнього скликання“, – написав Володимир Чубірко.

Також він наголосив, що при Вікторові Щадею у міськраді діяли ті ж “схеми”, що й при Вікторові Погорелову. “Усі колишні начальники управлінь та відділів (за виключенням тих, яких зняла міськрада) продовжують працювати. То може нехай Щадей задає запитання про свою відставку депутатам міськради, з якими за ці пів року навіть не пробував налагодити співпрацю, а не вигадує легенди про всемогутнього Чубірка?
Ні до першої, ні до другої, ні до останньої спроб відставки в.о. мера жодного відношення не маю
“, – додав голова облради.

І резюмував: “Щодо політичних бонусів, то, знову ж таки, найбільше виграв у цій історії саме Віктор Щадей. Як він собі певно гадає, усе склалося якнайкраще – з нього зняли відповідальність за місто напередодні складного зимового періоду, йому не доведеться розраховуватися із міськими боргами і витягувати Ужгород із кризи. Натомість сам він вже з головою занурився в рідну стихію пустословства, політиканства та популізму“.

Повний текст заяви Володимира Чубірка – ТУТ.

Як повідомляв “Про Захід”, сьогодні у програмі “Про Головне” на телеканалі “Тиса-1” Віктор Щадей заявив, що його звільнення з посади організував голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Про Захід


Про Захід