В Ужгороді стартував Docudays UA

Опубліковано:

Сьогодні, 10 листопада, в обласному центрі розпочався ХІ Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Перший день показу, що відбувся в великому залі ректорату УжНУ, зібрав переважно студентську молодь, втім глядачів було не надто багато.

Представили в перший день три стрічки: “Євромайдан. Чорновий монтаж”, “Нові герої” – “Херсонщина прикордонна” про волонтерів, які допомагають українській армії на південному кордоні, і “Путінські ігри” про те, як справді проводилася Олімпіада в Сочі. На Закарпатті партнерами фестивалю є “Комітет медичної допомоги в Закарпатті”, ГО “Карпатське Агенство Прав Людини “Вестед”, факультет європейського права та правознавства ДВНЗ “УжНУ”. Вхід на всі кінопокази – вільний.

Завтра, 11 листопада, покажуть стрічки: “Євромайдан. Чорновий монтаж”, “Помаранчева зима”, “Життя в раю – нелегали по сусідству”.

Місце показу фільмів 11 листопада: факультет європейського права та правознавства ДВНЗ “УжНУ” (вул. Заньковецької 89,б, конференц-зал). Крім того, завтра демонстрація фільмів відбуватиметься з 14.30 по 18.00.

Про Захід 


Про Захід