Віталій Семаль не зніматиме сьогодні з себе повноважень секретаря Ужгородської міськради

Опубліковано:

Віталій Семаль, обраний в п'ятницю секретарем Ужгородської міськради, продовжує виконувати свої обов'язки.

В коментарі кореспонденту Про Захід він спростував інформацію, що з'явилася в суботу, про те, що скликає позачергову сесію на сьогодні, понеділок 10 листопада, щоб скласти з себе повноваження.

Нагадаємо, про це повідомив ряд сайтів з посиланням на слова самого Семаля. Втім, він спростовує, що щось подібне заявляв. “Я ніяких заяв не робив”, – повідомив Віталій Юрійович. Це означає, що пленарне засідання сесії відбудеться в наступну п'ятницю, як і було повідомлено на минулому засіданні.

Водночас, він відмовився коментувати повідомлення з приводу позбавлення членства в партії Єдиний Центр та розпуску фракції ЄЦ у міськраді.

Зранку Віталій Семаль в статусі секретаря міськради провів традиційну нараду з керівниками управлінь та відділів міськради. Крім нього, на нараді були присутні заступники міського голови Ярослав Шафарь та Володимир Фленько, керуючий справами міськвиконкому Олександр Волосянський. Нарада пройшла в робочому режимі. Зі слів присутніх на нараді, жодних звернень з приводу ситуації, що склалася в міськраді, Віталій Семаль не робив.

Про Захід


Про Захід