7 прокурорів, 2 міліціонери та 3 міндоходівці вже потрапили під люстрацію на Закарпатті

Опубліковано:

 Згідно закону про люстрацію, на Закарпатті своїх посад поки що позбулося 10 чоловік. Найбільше “постраждала прокуратура – семеро чоловік включно з головним прокурором області Олегом Сидорчуком. “Вилетіли” з роботи і його заступнки Анатолій Савченко та Михайло Хиля, прокурор Іршавського району Віталій Роман, екс-заступники прокурора області Андрій Бакай і Віталій Мухін, колишній прокурор області Анатолій Петруня. 

Також без посад залишилося двоє міліцінерів – начальник управління матеріального забезпечення Іван Баран та начальник штабу управління МВС України в Закарпатській області Віктор Туряниця. Втратили роботу і три керівники з управління Міндходів – заступник начальника управління Антон Громовий, начальник ДПІ у Виноградівському районі Тетяна Граб та заступник начальника Свалявської ОДПІ Василь Розман. 

Такі дані наводить газета “Ужгород” в матеріалі “Чиновники Януковича – на вихід”.

Ніхто не позбувс своєї роботи в ОДА. там це пояснили тим, що люструвати вже й нікого, бо одіозних чиновників часів Януковича там звільнили ще до введення в дію закону про люстрацію. Також люстрація поки що не зачепила міськраду.

В СБУ перевірки розпочнуться лише з  травня.

Авторка матеріалу також відзнаає, що в законі про люстрацію є цілих дві шпаринки, якими можуть скористатися, щоб залишитися на посадах. По-перше, закон дозволяє працювати тим чиновникам часів Януковича, які звільнилися з роботи до 22 лютого 2014-го року.

По-друге, передбачена амністія тим, хто матиме статус учасника бойоаих дій в зоні АТО. Подейкують, подекуди чиновники вже пропонують військовим комісарам гроші, щоб ті виписали їм відрядження в зону АТО.

Про Захід 


Про Захід