Як закарпатські вояки на Луганщині “рубаються” (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Журналісти Громадського ТБ побували в Станиці Луганській, крайній плацдарм ЗСУ. Оброну там тримає Закарпатська 128-а окрема гірсько-піхотна бригада.

“Ми побували у Станиці Луганській, де несуть службу бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Ці позиції крайній плацдарм ЗСУ. За словами бійців, майже кожен день їм доводиться відбивати атаки бойовиків.
Один з останніх боїв йшов 10 годин: з 18:00 до 4:00.

Бійці кажуть, що зміцнилися вони добре, “сєпари” їх не виб'ють, але не бачать сенсу від цього стояння, а хочуть продовжувати наступ і “виганяти цю погань з нашої землі”.

Ми познайомилися із “Балу” який розповів і показав нам як живуть бійці, як тримають оборону і відбивають численні атаки.

Під прикриттям лісосмуги, яка знаходиться в 150 м, бойовики підходять майже впритул до нашим бійцям.

Дядя Паша показав нам побут бійців 128 ОГПБ, які живуть у покинутому співробітником міліції який перейшов на бік терористів “ЛНР”, будинку.
Також бійці живуть в так званих “норах” біля передових позицій, для їхнього обігріву використовують буржуйки.

Дядя Паша “Балу” перебуває в зоні АТО з кінця серпня, тут він відсвяткував своє 48-річчя. Служити пішов добровольцем, сховавши повістку, яка прийшла синові.

З настанням темряви нас просять їхати, тому що побоюються можливої атаки.
Пізніше ми дізналися, що за декілька годин після нашого від'їзду у Станиці Луганській обстріляли колону, яка йшла на підкріплення до цих бійців”, – пишуть в описі до відео його автори.

 


Про Захід