Розшук. Мукачівська міліція просить допомоги в пошуках двох людей

Опубліковано:

 Мукачівським МВ (з обслуговування м.Мукачева та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області встановлюється місце знаходження гр. Загородської Ганни Петрівни, 1954 р.н., мешканки Мукачівського району, с. Клячаново, вул. Дімітрова,114. Яка 14 жовтня ц.р. близько 14 год. пішла з дому в невідомому напрямку і до цього часу не повернулася.

Із заявою про зникнення сестри до чергової частини міськвідділу міліції звернувся брат зниклої. Чоловік розповів, про те що 14 жовтня його рідна сестра з якою проживають разом пішла з дому у невідомому напрямку і по теперішній час не повернулася. Також чоловік додав, що сестра часто покидала місце проживання на декілька днів, але завжди поверталася.

Також хочеться звернути увагу городян, про те що правоохоронцями Мукачівського міського відділу міліції встановлюється місце перебування гр. СИНКОВИЧ Михайла Михайловича 14.05.1965 р. н. мешканця с. Великі Лучки вул. Підлісна – 184, Мукачівського району, Закарпатської області, який 09.05.2013 року близько 08.00 год. пішов з дому і до теперішнього часу не повернувся.
Його прикмети: на вигляд 50 років, зріст близько 175 см., середньої статури, волосся коротке нестрижене з просіддю, очі голубого кольору, ніс великий та широкий, на обличчі може бути неголеність, передні бокові зуби відсутні.
Був одягнутий: зелені спортивні балонові штани з червоними смугами, футболка з короткими рукавами темно-синього кольору, взутий в резинові калоші чорного кольору.

Шановні громадяни! Якщо Вам відоме можливе місце перебування розшукованих або Ви володієте будь-якою інформацією стосовно них, прохання повідомити за адресою: м. Мукачево, вул. Я.Мудрого, 8 або телефонами: (03131) 2-23-32, або “102”

Євгенія Красилинець
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід