В Ужгороді сьогодні й завтра розкажуть усе про ІТ-технології (ФОТО)

Опубліковано:

В обласному центрі щойно стартувала виставка ІТ-компаній. Вона проходить у конференц-залі Ужгородського національного університету на пл.Народній сьогодні й завтра із 15.00 до 20.00.

Власне виставка має формат конференції, де провідні спеціалісти розповідають, що таке ІТ. У конференції візьме участь близько 20 спікерів, буде презентовано 4 ІТ-компанії, які працюють саме в Ужгороді.

За словами однієї з учасниць проекту Олени Ярмокової, галузь ІТ – найперспективніша галузь в економіці країни. “Ви створюєте продукти, якими користується весь світ. Якщо ви прийшли до нас, ви зробили перший крок до свого майбутнього”, – наголосила вона присутнім.

Відкрила лекції конференції Олександра Девезенко, яка розповіла про особливості розробки дизайну у додатках до мобільних телефонів.

Також сьогодні, 6 листопада, заплановані лекції на теми як стати дизайнером; чи потрібна математика в ІТ; буде презентовано кілька компаній тощо.

Завтра, 7 листопада, слухачам розповідатимуть про операційну систему Андроїд, як стати iOS розробником, якою буває ІТ тощо. Закінчиться конференція круглим столом з організаторами.

До слова, під час конференції бажаючі можуть і знайти для себе вакансій у галузі ІТ.

Про Захід


Про Захід