На Мукачівщині новий голова РДА

Опубліковано:

Сьогодні в сесійній залі Мукачівської районної ради відбулося представлення нового керівника Мукачівської райдержадміністрації. Ним, згідно указу Президента України призначено Василя Кубарича. Представляли нового голову РДА голова ОДА Василь Губаль, голова облради Володимир Чубірко. На представлені також були голови Мукачівської райради Іван Михайло, Мукачівської міськради Золтан Ленд'єл, депутати обласної, районної рад, сільські голови, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

Василь Губаль відзначив, що район отримав молодого керівника, і це на його думку стане тим фактором, який зуміє привнести в менеджмент сфери державного управління новаторські підходи та ідеї для реалізації реформ.

“Наше мета – реформи в галузях освіти, медицини, культури. Йде формування закарпатської команди, яка в першу чергу працюватиме для простих закарпатців. Будемо робити все можливе щоби громада відчула, що влада працює на неї. Для того, щоби Мукачівщина могла злагоджено проводити реформи і призначено нового керівника”, – зазначив Василь Губаль.

Також керівник краю попросив очільників органів місцевого самоврядування об'єднатися навколо інтересів громади Мукачівщини, і показати всій країні, як можна патріотично працювати для людей.

Василь Кубарич в першу подякував за довіру керівництву країни та області. “Я відчуваю високу відповідальність, адже не працював в державних установах. Сподіваюся на підтримку сільських голів, депутатів. Буду все робити, щоби люди відчули, що влада почала працювати по новому. В першу чергу ставитиму перед своєю командою завдання працювати професійно, віддано людям. В нас прийняті закони про боротьбу з корупцією, й будемо боротися з цим злом. Якщо буде підтримка , буде й успіх у нашій спільній роботі”, – вважає новопризначений керівник Мукачівської РДА.

Володимир Чубірко акцентував увагу на тому, що саме на керівниках райради та РДА буде спільна відповідальність за стан справ у районі. “Це саме головне, що вони працюватимуть як одна команда. Має бути результат роботи і маємо показати, що ми зробили для Мукачівщини. Нас чекають великі зміни в державі. Ми або втілимо реформи, або втратимо країну. Іншого шляху нема”, – зазначив керівник ради.

Також Володимир Чубірко подякував своєму колезі – депутату облради Іллі Токарю, який багато років працював керівником району за ті добрі справи, які він зробив для Мукачівщини.

ДОВІДКОВО: Василь Іванович Кубарич народився 7 січня 1973 року в селі Підплеша Тячівського району. У 2000 році закінчив Вищу школу права при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, здобувши кваліфікацію юриста.

З 2006 по 2011 роки керував підприємствами, спочатку “Дімітров”, пізніше – “Прем'єра Авто”. До призначення на посаду голови Мукачівської РДА працював генеральним директором ТзОВ “Авто Акорд”.
Одружений, виховує двох синів.
 


Про Захід