Що закарпатські школярі робили в Австрії?

Опубліковано:

 Обмін дітьми – міжнародна програма, яка допомагає школярам ознайомитися з різними культурами і країнами, збагатити свої знання, удосконалити іноземні мови.

Практика обміну дітьми є і в Австрії з Мукачевом. Австрійські школярі вже неодноразово приїздили на Закарпаття. Днями з країни альпійських вершин повернулися учні Мукачівської гімназії.
Школярі щасливі, повні нових вражень. Учні Мукачівської гімназії днями повернулися із Австрії. За кордоном вони не вперше, але ця поїздка виявилася особливою. На екскурсіях визначними місцями Австрії школярі не були, відвідали тільки місцеві підприємства. Та найцікавішим виявилося навчання у школі, де, до слова, уроки викладали їм виключно німецькою та англійською. Вразили дітей і сучасні методи навчання. Досвіду набралися і викладачі. Підхід до навчання в австрійській школі їх вразив не менше. Протягом тижня 28 учнів Мукачівської гімназії навчалися в Австрії. Поїхати мали можливість не всі, а тільки найкращі знавці іноземної, таким чином у школі ще й мотивують до навчання. Організував поїздку батько одного з учнів школи. Після поїздки в учнів яскраві емоції і враження, нові друзі і цікаві знайомства, але найголовніше – нові знання. За словами педагогів, за короткі терміни учнів значно поповнили свій багаж знань.


Про Захід