В Ужгороді буде міжнародний кінофестиваль

Опубліковано:

У середу, 5 листопада, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція партнерів ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який розпочався у жовтні в Україні. На Закарпатті фестиваль триватиме з 10-14, 21-30 листопада 2014. Фільм-відкриття цьогорічного Docudays UA “Євромайдан. Чорновий монтаж”

Детальніше про цьогорічний фестиваль та його програму розкажуть:
– Наталія Кабацій, директор Благодійної організації “Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті”
– Марія Менджул, директор ГО КАПЛ “Вестед”, доцент кафедри міжнародного приватного права, правосуддя і адвокатури факультету європейського права і правознавства УжНУ;
– представники управління світи Ужгородської міськради.

Мандрівний фестиваль Docudays UA запрошує переглянути понад 30 найкращих документальних стрічок 2012-2013 рр. До програми цього року традиційно увійшли фаворити ХІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, що відбувся в Києві з 20 до 27 березня 2014 р. Це, зокрема, фільм-переможець DOCU/ЖИТТЯ “Останній лімузин” режисерки Дар'ї Хльосткіної (Росія, 2014), переможець DOCU/КОРОТКО “Лізо, ходи додому” режисерки Оксани Бурої (Литва, Естонія, 2012), переможець DOCU/ПРАВО “Материнська мрія” режисерки Валері Ґуденус (Швейцарія, 2013) та інші фільми. Також під час Мандрівного фестивалю глядачі зможуть переглянути фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Організатори фестивалю: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація “Південь”, Херсонський обласний фонд милосердя і здоров'я, громадська організація “Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв”. ХІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається в Україні за підтримки уряду Швеції.

Партнери: Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини, фестиваль Movie that Matter. На Закарпатті партнерами ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA є БО “Комітет медичної допомоги в Закарпатті”, ГО “Карпатське Агенство Прав Людини “Вестед”, факультет європейського права та правознавства ДВНЗ “УжНУ” та інші місцеві партнери.

Докладніше програму регіональних переглядів можна дізнатися на офіційній сторінці Мандрівного фестивалю http://traveling.docudays.org.ua/


Про Захід