Перечинщину очолив Іван Бібен

Опубліковано:

Колективу Перечинської РДА та представникам місцевого самоврядування району у понеділок, 3 листопада, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль представив нового керівника Перечинської райдержадміністрації Івана Бібена, який замінив на цій посаді Миколу Грубого, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Голова ОДА, вітаючи присутніх, спершу наголосив: “Перечинщина належить до тих закарпатських гірських районів, де живуть порядні працьовиті люди, й приємно зараз із вами спілкуватися. Ми всі трохи втомлюємося від ротацій влади, але маємо рухатися до децентралізації, до якісних змін, до часу, коли громада матиме більше важелів і можливостей впливу на владу”.

Маючи слово перед присутніми й представляючи новообраного голову обласної ради Володимира Чубірка, керівник області зазначив: “В останній час Закарпатська обласна адміністрація тісно співпрацює з обласною радою, власне, як це і має бути. Я хочу, аби і в районі була координація і спільна робота ради і адміністрації – в інтересах громади”.

Відтак Василь Губаль подякував Миколі Грубому за роботу, яка ще й припала на такий непростий час – період, коли увагу приділяли не лише щоденним справам, а й мобілізації та допомозі армії. Сам, вже колишній, голова району побажав успіхів наступнику. Іван Бібен, своєю чергою, подякував за довіру і пообіцяв працювати так, аби у владі району було порозуміння й не було роздорів, на благо краю і країни. Надію, що робота буде ефективною, висловив і голова Перечинської районної ради Анатолій Перцев.

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко наголосив, що зараз не час ділити владу, а час об'єднати зусилля. “От тепер у нас нова практика у владі області – ми разом з головою ОДА починаємо день зі спільних нарад. Так раджу і вам – злагоджувати роботу в районі. А депутатам райради бажаю активніше включатися в громадську роботу, допомагати райдержадміністрації” – сказав Володимир Чубірко.

Василь Губаль, спілкуючись з представниками Перечинщини, попросив владу на місцях приділяти посилену увагу родинам учасників АТО, підтримувати волонтерські рухи і Комітет солдатських матерів і дружин учасників АТО, що розпочинає роботу в області. а також – активізувати проекти з енергозаміщення, на які передбачене фінансування з державного бюджету.

Говорячи про кадрові зміни в області, керівник краю наголосив: люди, які беруть на себе відповідальність за край, повинні для ефективної роботи сформувати команду: “Ми прийшли робити реформи і шукаємо тих людей, з ким спільно діятимемо. Ціль – аби закарпатці побачили роботу на їх користь, а не на користь чиновництва” – наголосив голова ОДА.

Загалом же владі району порадили не звертати увагу на статистику, а працювати над результатами, які відчують люди. “Також я прошу долати оці чиновницькі підходи у спілкуванні з краянами, бути простішими. І – зламати “стіну” між владою і людьми” – сказав Василь Губаль.

Довідково: Бібен Іван Іванович народився 2 травня 1965 року в с. В.Лази Тячівського району. Має дві вищі освіти: у 1995 році закінчив УжДУ, здобувши фах економіста, а в 2005-му – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії держуправління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра державного управління. В органах виконавчої влади з 1999 року. До призначення працював заступником керуючого справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.


Про Захід