Рада Європи не приймає псевдовиборів на Сході – Денис Ман

Опубліковано:

Близько 30 місцевих лідерів зі всіх регіонів України вчора відправилися на Третій Світовий Форум з розвитку демократії, який проходить у французькому місті Страсбург. Серед них – і наш земляк, керівник молодіжного крила “УДАРу” Закарпаття – Денис Ман.

Сьогодні учасники поїздки побували у Домі Європі, де відвідали виставкові зали, які розповідають про роль Страсбурга у встановленні демократії на континенті. “Серед всього різномаїття історичних особливостей Страсбурга важливу роль відіграє поява європейських інституцій, зокрема Суду з прав людини, Ради Європи тощо. Наші учасники запропонували організувати виставку, присвячену подіям Євромайдану та АТО. Серед всіх експозицій, які починаються з паркану навколо будівлі і завершуються всередині дому Європи, немає жодного стенду, з теми порушення демократії в Україні”, – розповідає Денис.

Для учасників поїздки організували зустріч з керівником Конгресу Ради Європи. Жан-Клод Фрекон наголосив, що участь України у роботі Ради – дуже важлива. Крім того, тут засуджують анексію Криму і не приймають псевдовиборів у Донецьку та Луганську.


Про Захід