В Ужгороді злодія спіймали за лічені хвилини

Опубліковано:

В Ужгороді молодик відвідав один з магазинів електронної техніки, прихопивши з собою дві пари навушників відомої марки. Затримали зловмисника та вилучили в нього крадені аксесуари міліціонери охорони.

Днями до магазину електронної техніки завітав черговий відвідувач. Оглянувши асортимент товарів, чолов'яга, не довго думаючи, взяв з полиці дві пари навушників, спритно заховав їх під верхній одяг і впевнено рушив до виходу. Щоправда, там на нього вже чекали працівники Державної служби охорони, завбачливо викликані уважним персоналом магазину.

Сигнал “тривога” на пульт централізованого спостереження ДСО надійшов о 18.18. Працівники УДСО при УМВС України в Закарпатській області прибули на місце події дуже оперативно – трохи більше ніж за хвилину. Любителя дармівщини, місцевого жителя, затримали на “гарячому”, а поцуплений ним товар повернули на полиці магазину.

Також на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Ужгородського міськвідділу УМВС України в Закарпатській області для документування даного правопорушення. Наразі по даному факту тривають слідчі дії. Сума матеріального збитку могла скласти близько 660 гривень.

УДСО при УМВС України
в Закарпатській області


Про Захід