Молодіжка “Говерли” поступилася “Волині”

Опубліковано:

Матчі “Говерли”з луцькою “Волинню” завжди проходять в запеклому протистоянні. Не став виключенням і матч молодіжок цих західноукраїнських команд.

Початок зустрічі був за гостями. Наші хлопці дозволили лучанам провести кілька гострих атак у стартових хвилинах. Спочатку господарів після потужного пострілу виручив кіпер Мирослав Бонь. А от масована атака на 8 хвилині завершилась кутовим для лучан. Після подачі зі стандарту закарпатці виносять м”яч за межівласного карного майданчика, та на підборі першим був крайній півзахисник лучан Д.Задерецький, який лівим краєм пройшов до кута штрафного майданчика навісив в район одинадцятиметрової позначки, політ м'яча продовжив “гренадер” гостей Сергій Петров, а на дальній штанзі М.Боня “розстріляв” Олексій Зінкевич – 0:1.

Відповідь від господарів прийшла на 17 –й хвилині, коли підопічні Олександра Когутича заробили право на штрафний удар на підступах до карного майданчика лучан. Стандарт виконав капітан говерлян Михайло Реплюк, м'яч відбив кіпер, той відскочив до Миколи Вечурко, але його удар заблокували захисники – й лише кутовий удар. Через 5 хвилин вже Роберт Гегедош продерся через оборонні редути волинян у зумів пробити – поруч зі стійкою.

А на 40-й хвилині господарі втратили найреальніший шанс зрівняти результат матчу. Гегедош правим краєм обійшов свого візаві віддав вивірену передачу на Вечурко, а той не зумів поцілити в ворота з вигідної позиції.

Другий тайм розпочався з атак закарпатців. На 48 хвилині Панфілов пробиває знову поруч із стійкою воріт. Але через хвилину господарі пропускають другий гол. Атака волинян пройшла правим краєм, звідки партнери відпасували на Д. Задерецького, а вже Дмитро забиває другий гол для своєї команди.

Після цього голу господарі силилися переломити хід гри, однак лучани грамотно вели захисні дії й у відповідь гостро контратакували. А наприкінці зустрічі ужгородці залишилися вдесятьох – друге попередження дістав М.Реплюк. Тож результат 0:2 й закарпатці зазнають поразки.