У голови облради В.Чубірка буде «потрійна» зарплата – приблизно 13 тисяч

Опубліковано:

Крім передбаченої законодавством ставки зарплати, новообраний голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко отримуватиме щомісячно декілька надбавок.

Таке рішення депутати обласної ради прийняли 31 жовтня, воно оприлюднене на офіційному сайті облради.

Чинна ставка голови Закарпатської облради регулюється постановою Кабміну, згідно з якою людина на цій посаді отримує 16 мінімальних зарплат. Водночас інша постанова Кабміну вказує, що розмір мінімальної зарплати при підрахунку зарплати голові облради становить лише 332 гривні.

Тобто, виходячи з цих документів, оклад керівника Закарпатської облради становить 5 312 грн.

Отже, згідно з рішенням депутатів №1102, до цієї суми передбачені певні надбавки.

Тож голова облради “за особливий характер роботи та інтенсивність праці” отримуватиме до зарплати ще 90% розміру своєї офіційної ставки.

Також керівник облради отримуватиме щомісячно 60% розміру своєї офіційної ставки у вигляді премії.

Також голова облради матиме право на матеріальну допомогу “для оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати”.

Таким чином голова Закарпатської облради отримуватиме близько 13 тисяч грн., мінус – податки.

Іншим рішенням депутатів – №1101 – Володимиру Чубірку присвоєно другий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Як відомо, попередній голова облради Іван Балога написав заяву на звільнення, оскільки обраний народним депутатом від 73 виборчого округу (Виноградів, Берегово). Водночас він все ще не склав повноважень депутата обласної ради.

Володимир Чубірко, як повідомляв Про Захід, запевнив журналістів, що передав свій бізнес партнерам, коли готувався на призначення на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА.

Про Захід


Про Захід