На макулатурі волонтери зібрали понад 40 тисяч для військових (ФОТО)

Опубліковано:

Підійшла до завершення акція “Здай макулатуру-збережи життя” 2014, організована активістами ЗОО “Всеукраїнська Екологічна Ліга” спільно з “Мукачівським еколого-натуралістичним центром учнівської молоді”, з метою збору коштів для потреб “128-ї окремої гвардійської Туркестансько-Закарпатської двічі Червонопрапорної механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України” (далі “128-ї бригади”) пройшла з неочікуваним успіхом, зібравши відходів вторинної сировини на загальну суму 41 567 грн.
За виручені кошти було закуплено:
• 102 комплекти термобілизни (з м. Харкова);
• 170 пар гумових чобіт з утепленим носком (з м. Одеса);
• 170 упаковок вологих серветок;
• Інструменти;
Додаткові витрати склали:
• Витратні матеріали (дипломи, пакувальні мішки, самоклеюча плівка, файли, маркери, тощо);
• Втрати на доставку ( в т.ч. зразків одягу та взуття).
Окрім цього, за кошти, виручені від продажу виробів ручної роботи друзів-однодумців та дітей з Перечинської школи-інтернат на суму 8515 грн., що проходив на День міста Ужгорода, закуплені медикаменти.
Весь товар був закуплений офіційно. В прикріплених файлах є можливість ознайомитись з розрахунковими документами. Організатори висловлюють подяку Черняк Тетяні, що допомагала з з пошуком, вибором та закупівлею зразків.
Сортування по розмірах, по напрямках та кількостях відбувалося 28 жовтня 2014 р. в приміщенні ЗОШ №8 – лідерів акції по кількості зібраної макулатури (2300 кг.). Організатори висловлюють велику подяку учнівському колективу ЗОШ №8, які так активно допомогли з розподілом та пакуванням всього закупленого для військових.
Передача на військову частину в м. Ужгород – одному з багатьох підрозділів “128-ї бригади” на території Закарпаття, та власне бійцям “128-ї бригади”, що прибули з зони АТО на перепочинок відбулося 28 жовтня 2014р. Наші захисники висловлювали величезну подяку всім і кожному, що допомагають. Організатори надзвичайно вдячні школярам м. Ужгорода, м. Мукачева, м. Перечин, які були найактивнішими учасниками по збору макулатури.
До інформації: штаб “128-ї бригади” розташований в місті Мукачево, підрозділи дислокуються на території Закарпатської області України, загальна кількість військових – 1500 осіб. Зігріті теплом тільки 170 осіб. Мешканцям є заради чого працювати і надалі!


Про Захід