Закарпатці передали на Схід 2 тепловізори

Опубліковано:

 Закарпатські волонтери передали бійцям в зону АТО продукти харчування, елементи спорядження та засоби гігієни. Зокрема, ініціативні групи з Ужгорода та Мукачева, визначили собі за мету придбати оптико-електронний прилад для візуалізації температурних полів та вимірювання температури. На тепловізор кошти збирали усім миром: проводили інформаційні кампанії, розповсюджували інформацію про захід усіма доступними методами та засобами. Їхні зусилля не виявилися марними.

На одному з етапів їм запропонували свою допомогу благодійники, які власним коштом придбали цінний для військових пристрій.

Впродовж останнього місяця наші краяни активно долучилися до цієї ініціативи. Ми також вирішили не стояти осторонь і вирішили придбали власним коштом один з таких приладів. На нашу думку два тепловізори краще ніж один, зазначив один з небайдужих закарпатців.

 

Допомогою опікуються й територіальні громади. Так, мешканці с. Ільниця, Іршавського району та члени благодійного фонду “Просвіта” зібрали та передали бійцям окремої гірсько-піхотної бригади необхідні речі: медикаменти, комплекти термобілизни, комплекти форменого одягу та значну кількість продуктів харчування. Також передали малюнки дітей-сиріт і інвалідів, зроблених від щирого серця та глибокого переживання.

Не залишаються байдужими до волонтерського руху і закарпатці, які проживають в інших країнах. Нещодавно друзі з Фінляндії передали для бійців в зону бойових дій два монокуляри та приціл нічного бачення.

rmclviv.wordpress.com


Про Захід