Керівник краю дав завдання новим головам РДА на Закарпатті

Опубліковано:

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль окреслив пріоритети, які стоять перед новими головами РДА в їх роботі. Про це керівник краю повідомив на прес-конференції у середу, 29 жовтня.

Василь Губаль на нараді із новими головами РДА наголосив, що з-поміж основних завдань для них є працювати для розвитку енергонезалежності (у тому числі із енергозамінними технологіями, передовсім у соціальних закладах).

Звісно, на місцях теж потрібні кадрові кроки – так, нові керівники районів мають очистити владу від людей, які “дуже обслуговували Партію регіонів і у своїх рішеннях керувалися не професіоналізмом, а партійними інтересами”. “Водночас треба діяти виважено, і якщо люди діяли в інтересах району, міст, сіл і селищ – звісно, вони мають працювати” – наголосив Василь Губаль.

Також ітиметься і про фінансові справи – на носі кінець року, тож слід розумно формувати бюджет-2015, а для цього – провести ревізію. Знову ж таки, керівник області попросив голів РДА під час цих процесів приділити увагу енергоощадним проектам, наприклад, відшукати резерви для облаштування нових, альтернативних газовим, котлів у школах і садочках.

Уже є Укази Президента про звільнення всіх голів РДА на Закарпатті з мокрими печатками. Стають до виконання своїх обов'язків нові керівники. Уже призначені 12 голів РДА – крім Міжгірської, стосовно цього району вже є подання на Юрія Гнепу, депутата облради. Наступного тижня відбудуться офіційні представлення керівників районів.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід