У Закарпатській обласній бібліотеці знайшли труп

Опубліковано:

Саме таку шокуючу інсталяцію облаштувала володарка премії “Коронація слова”  на презентації свого роману “Коли приходить темрява” в Ужгороді.

27 квітня в Закарпатській ОУНБ ім. Ф. Потушняка відбулася презентація гостросюжетного детективу “Коли приходить темрява”  Ксенії Циганчук.  Це дебютний роман молодої письменниці, з яким вона перемогла у номінації “Найкращий гостросюжетний детектив” на авторитетному літературномуфестивалі “Коронація слова”.

В Ужгороді Ксенія Циганчук шокувала гостей, які прийшли на презентацію, незвичною інсталяцією: посеред залу лежав “труп” людини – жертва маніяка з її роману. Це додало неабиякого інтересу до самої авторки та   її книги. Модерувала захід бібліотекар відділу обслуговування Мар'яна Ничка. 

Ксеня Циганчук – філолог, викладач іноземних мов, проживає у місті Рівне. Змалечку захоплювалася “жахливчиками” і мріяла написати свій. Сьогодні авторка – перспективна письменниця, яка захоплює читача, витримує інтригу та “лоскоче” нерви. У Ксені Циганчук вже готовий другий детектив, тому з нетерпінням чекаємо її в Ужгороді знову. 

 

 

 

Мар'яна Ничка,

бібліотекар відділу обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

 

Про Захід