У Мукачеві відбудеться Свято хорової музики

Опубліковано:

Вже традиційно Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків (керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Волонтир) в останні дні квітня влаштовує Свято хорової музики. 
Так, 28 квітня мукачівці та гості міста мають чудову нагоду поринути у світ духовної музики – о 18.00 у римо-католицькому кафедральному соборі Св. Мартина розпочнеться концерт за участі дитячого хору “Пектораль” з м. Києва (художній керівник і диригент – Олена Барановська, концертмейстер – Дар'я Малина) та хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи (художній керівник і диригент – Володимир Волонтир, хормейстер – Оксана Волонтир, концертмейстер – Христина Волонтир). 
29 квітня об 11.00 год. у Мукачівській хоровій школі відбудеться конференція клубу хормейстерів “ЛАД”, до участі у якій запрошуються фахівці хорового співу. 
Ввечері о 18.00 год. у Християнському культурному центрі розпочнеться Гала-концерт участь у якому беруть дитячий хор “Пектораль” центру творчості дітей та юнацтва з м. Києва (художній керівник і диригент – Олена Барановська, концертмейстер – Дар'я Малина), молодший хор хлопчиків (художній керівник і диригент – Оксана Волонтир, концертмейстери – Надія Калинич, Тетяна Колодяжна) та хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи (художній керівник і диригент – Володимир Волонтир, концертмейстер – Христина Волонтир).

Мукачівська міськрада

 

Про Захід