В Ужгороді стартували #EcoDays (Фото)

Опубліковано:

27-го квітня 2017 року в “Совиному гнізді” відбулось офіційне відкриття форуму EcoDays. Відлік заходу розпочався з міжнародної спеціалізованої виставки під назвою Uzhgorod Energy Expo.

З привітальним словом окрім організаторів виступили також Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді пані Янка Бур'янова та заступник міського голови нашого міста Олександр Білак.

20 компаній-учасників з Ужгорода, Рівного, Івано-Франківська, Львова та інших міст представили відвідувачам свою продукцію. Організатори обрали 4 основних напрямки експозиції:

– енергозберігаючі матеріали та системи утеплення;

– альтернативна енергетика;

– опалення, вентиляція та кондиціювання;

– проектування та будівництво енергоощадних будинків.

Великою перевагою цього заходу є те, що кожен бажаючий протягом трьох днів має змогу отримати безкоштовні консультації у сфері енергозаощадження, підшукати надійних партнерів та ознайомитися з продукцією, яка на даний момент є доступною саме на ринку України.

Окрім цього, з 28 квітня відкриються два додаткових сектори: міжнародна науково-практична конференція за участю українських та словацьких експертів з енерго- та ресурсозбереження й фестиваль здорового життя.

Щиро запрошуємо всіх відвідати унікальний форум #EcoDays, який поєднав у собі технології, бізнес, науку та культуру!

Прес-служба ГО “Словацько-Український Центр Партнерства”

Про Захід