В Ужгороді відкрито Центр обслуговування клієнтів газової компанії

Опубліковано:

24 квітня в Ужгороді на вулиці Погорєлова, 2 відкрито перший у регіоні Центр обслуговування споживачів природного газу. Відтепер майже 63,5 тисячі мешканців Ужгорода та Ужгородського району зможуть швидко і якісно отримати консультації та здійснити усі необхідні операції: від оплати за послуги до отримання технічних умов на приєднання до мереж. Якісний сервіс для споживачів “Закарпатгазу” забезпечуватиме кваліфікований персонал компанії.

У Центрі, який працює в форматі “відкритий простір”, створені комфортні умови для клієнтів: просторе приміщення, приємний інтер'єр, зручна зона очікування, дитячий куточок, можливість на місці скористатися онлайн-послугами компанії. Зокрема, у залі для споживачів розміщено термінал електронної черги, монітори для реєстрації у веб-сервісі “Особистий кабінет” та термінали для сплати за газ. За потреби консультанти Центру завжди допоможуть споживачам скористатися ними. Окрім того, для зручності  людей з інвалідністю в Центрі передбачено спеціальний пандус.

 

“Пріоритетним напрямом діяльності компанії залишається запровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на усіх рівнях, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Закарпатгаз” Тетяна Королович. – Особливу увагу в нашому Центрі приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині приміщення. Тож   “абонслужби” з довжелезними чергами мають залишитися у минулому”.

Однією з новинок Центру стала автоматизована електронна черга. Ужгородці вже встигли скористатися новацією та оцінити її переваги. Програмне забезпечення дозволяє зручним чином розподіляти клієнтські потоки, а електронні табло за допомогою візуального та голосового повідомлення поінформують споживачів щодо номеру місця вільного фахівця. Такий сервіс мінімізує час очікування споживача в черзі.

Менеджери з обслуговування надають повний перелік послуг компанії: від інформації щодо стану особового рахунку й надання споживачеві необхідних довідок до оформлення документів для під'єднання газового обладнання, його ремонту тощо.

Режим роботи Центру обслуговування клієнтів ПАТ “Закарпатгаз” – з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. Обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Адреса Центру: м. Ужгород, вул. Погорєлова, 2 (вхід зі сторони вулиці Годинки). Якщо ж споживачу необхідна термінова консультація у вихідні дні, він завжди може зателефонувати до контакт-центру компанії за багатоканальними номерами телефонів (0312) 48 83 04 та (067) 01 03 104.

Прес-служба ПАТ “Закарпатгаз”

Про Захід