25-річна мукачівка обікрала квартиру знайомих, у яких працювала нянею

Опубліковано:

Працівники кримінальної поліції Мукачева затримали місцеву мешканку, яка підробляючи нянькою, викрала з квартири мукачівця гроші.

До поліції Мукачева звернувся місцевий мешканець і повідомив про крадіжку грошей з квартири. Потерпілий заявив, що в нього вкрали коштів на 70 тисяч гривень, частина грошей – валюта. Чоловік уточнив, що обстановка в квартирі не була порушена, що дозволило припустити, що крадіжку скоїв хтось із знайомих. 

Працівники Мукачівського відділу поліції провели ряд оперативно-розшукових заходів та з'ясували, що гроші привласнила 25-річна мукачівка. Жінка підпрацьовувала нянею у домі потерпілих. З шафи спальної кімнати жінка, щоразу коли приходила, брала різні суми. 

У ході розслідування справи, підозрювана розказала, що вкрала лише 800 доларів та 700 гривень, за які купила собі мобільний телефон та породисту собаку. 

За цим фактом слідчим Мукачівського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 185 Кримінального кодексу Украіни, розслідування у цій справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід