У Рахові п’яний водій на «ВMW» “зачепив” «Nіssan»

Опубліковано:

Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння задокументовано в Міжгірському, Виноградівському, Тячівському, Іршавському, Рахівському, Перечинському та Мукачівському районах

В селі Довге Іршавського району працівники поліції зупинили автомобіль ВАЗ-21063, який їхав без увімкненого світла. Водій перебував у стані алкогольного сп'яніння, але від медосвідчення  відмовився. У присутності двох свідків на правопорушника склали адмінпротокол за керування у нетверезому стані й вилучили водійське посвідчення. Машину забрав батько водія.

Таке ж авто зупинили  працівники поліції в смт. Міжгір'я через те, що на автомобілі не освічувався задній номерний знак, що й стало причиною для зупинки  транспортного засобу. Водій не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп'яніння. Від медосвідчення відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол. Автомобіль затримали на штрафмайданчик поліції.   

У Виноградівському районі наряд ГШР зупинив “Renault Меgаnе”, на якому не було ввімкнене ближнє світло. За кермом перебував житель села Боржавське. Водій перебував у стані алкогольного сп'яніння, драгер виявив у нього 0,29 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, водійське посвідчення вилучили, а машину передали під розписку тверезому водієві.

У смт.Солотвино Тячівського району правоохоронці зупинили “Sкоdа Supеrb”за те, що автомобіль створював аварійну ситуацію на дорозі. За кермом перебував місцевий житель, який не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп'яніння. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол. Автомобіль передали тверезому водію.

Крім цього в Солотвині працівники поліції зупинили за порушення правил дорожнього руху водія мопеду. Водій не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп'яніння. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол. Інші протоколи склали за керування незареєстрованим транспортним засобом і без водійського посвідчення.

У Перечині серед наряд ГШР зупинив автомобіль “Renault Меgаnе”, який не зупинився на вимогу дорожнього знаку. За кермом перебував у нетверезому стані житель Великоберезнянського району. Драгер засвідчив у нього 1,28 проміле алкоголю, про що було складено відповідний протокол і вилучено водійське посвідчення. Автомобіль передали під розписку тверезому водію.

У Мукачеві наряд ГШР зупинив вночі мікроавтобус “Fоrd”. Водій, побачивши поліцію, спробував втекти, але поліція затримала його. За кермом перебував у стані алкогольного сп'яніння місцевий мешканець. В лікарні у нього засвідчили 1,32 проміле алкоголю. Водійського посвідчення чоловік не мав, бо його від нього вилучив торік суд за аналогічне правопорушення. Машину забрали родичі водія.

У Виноградівську поліцію надійшло повідомлення про те, що вулицею міста їздить нетверезий водій автомобіля “Маzdа”. Машину зупинив наряд ГШР, за кермом перебував житель с.Веряця Виноградівського району. В лікарні у чоловіка виявили 2,3 проміле алкоголю. Водійське посвідчення вилучили. Машину забрала дружина водія.

У Рахові вночі сталася ДТП: автомобіль “ВMW” здавав назад і пошкодив автомобіль “Nіssan”. На місце події прибув наряд ГШР. У водія “ВМW”, місцевого  жителя, драгер засвідчив 1,86 проміле алкоголю. Водійське посвідчення у правопорушника вилучили, машину забрав брат водія.

На в'їзді в Іршаву увагу працівників ГШР привернув вночі автомобіль “Skoda Оctаvіa”. Побачивши поліцейську машину, що їхала назустріч, водій різко зупинився посеред дороги. Правоохоронці перевірили водія. За кермом перебував місцевий житель, його  доставили в районну лікарню, де лікар підтвердив, що водій керував у стані алкогольного сп'яніння.  

На усіх правопорушників складено адміністративні протоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного сп'яніння).

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Про Захід