Перечинські рятувальники провели у Тур’ї Пасіці пожежно-профілактичне відпрацювання

Опубліковано:

20 квітня співробітники Перечинського районного сектора провели пожежно-профілактичне відпрацювання села Тур'я Пасіка. До профілактично-роз'яснювальної роботи серед населення рятувальники долучили голову сільської ради та представників соціального захисту.

Першочергово, рятувальники провели нараду під час якої довели до присутніх аналіз пожеж у районі та розповіли про причини з яких вони виникали. Окремо фахівці ДСНС зупинилися на роз'ясненні вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства щодо заборони спалювання сміття та сухої рослинності, а також обережного поводження з вогнем під час перебування на відкритих територіях чи лісових масивах. Після цього учасники заходу, поділившись на групи, вирушили до селян. Когось зустрічали просто на  вулиці, а до когось завітали додому. Під час зустрічі рятувальники доводили основні правила пожежної безпеки у побуті та кожному господарю вручали листівки протипожежного змісту.

Після подворового обходу надзвичайники завітали до місцевого дошкільного навчального закладу, де продемонстрували малечі бойове спорядження, в якому вони ліквідовують пожежі та інші надзвичайні пригоди. Для кращого засвоєння озвученої інформації  дітям також було вручено тематичні пам'ятки з питань безпеки життєдіяльності.

Рятувальники У ДСНС України у Закарпатській області сподіваються, що завдяки таким просвітницьким заходам зменшиться кількість пожеж і трагічної статистики на них, а громадяни більш відповідально будуть відноситися до власної та безпеки оточуючих, інформує У ДСНС України у Закарпатській області

 

Про Захід