В Ужгород з робочим візитом приїхали співзасновники громадської організації “Vision Zero”

Опубліковано:

Робочу зустріч провели сьогодні в Ужгородській міській раді зі співзасновниками громадської організації “Vision Zero” Віктором Загребою та Андрієм Команом заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, в.о. заступника міського голови Ігор Фартушок, радник міського голови на громадських засадах Маріанна Собран, представники комунального підприємства КШЕП, відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку Ужгородської міської ради, патрульної поліції.

Громадські діячі приїхали у в рамках нещодавно підписаної угоди щодо комплексного обстеження транспортної інфраструктури міста, пробудуть в Ужгороді два дні, протягом яких проводитимуть інспекцію безпеки дорожнього руху в Ужгороді. Згодом інформацію систематизують і розроблять аналітичний звіт із детальним описом існуючої ситуації, результатами огляду інфраструктури та конкретними рекомендаціями.

За словами Віктора Загреби, основну увагу зосередять на визначенні ключових точок, де є ризики ДТП, які фактори призводять до автоаварій і як можна змінити ситуацію.

Як наголошувалося під час зустрічі, члени громадської організації “Vision Zero” по-науковому підходять до безпеки руху, використовують західні методики, погляди, враховуючи при цьому норми українського держстандарту.

 

Про Захід