Рятувальники ліквідували наслідки умовної надзвичайної події (Фото)

Опубліковано:

20 квітня члени комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка здійснює перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту й організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки проводили комплексні роботи з інспектування у Виноградівському та Хустському районах.

Також, представники комісії на практиці перевірили реагування всіх служб життєзабезпечення на виникнення надзвичайної ситуації під час  відпрацювання ліквідації умовного  вибуху газоповітряної суміші у котельні одного з навчальних закладів м. Виноградова.

Відповідно до тактичного задуму, 20 квітня о 10:46 до диспетчерів 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів надійшло повідомлення про те, що по вул. Івана Франка, у котельні Вищого професійного училища № 34 стався вибух.

За  сценарієм, внаслідок вибуху травмувалося четверо громадян, одна людина загинула.  Лікарями швидкої, що прибули за викликом,  була надана медична допомога усім потерпілим.  Також була здійснена евакуація з небезпечної зони 450 учнів вищезазначеного навчального закладу.

До ліквідації наслідків надзвичайної події було залучено підрозділи ДСНС, аварійні бригади РЕМ, газовиків, підрозділи нацполіції та лікарів швидкої допомоги. Всього працювало 11 одиниць техніки та 25 чоловік від всіх служб життєзабезпечення. Від Виноградівського підрозділу ДСНС 11 рятувальників та 3 одиниці техніки.

У зв'язку з виникненням надзвичайної події було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та створено штаб з ліквідації даної надзвичайної ситуації.

Головною метою цього заходу є перевірка співпраці підрозділів ДСНС з органами влади, місцевого самоврядування та іншими оперативними службами, що стосуються відпрацювання алгоритму спільних дій в умовах виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід