Рятувальники та лікарі навчались діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Опубліковано:

Для визначення рівня готовності та взаємодії між рятувальниками Берегівського міськрайонного відділу та медиками центральної районної лікарні при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі  терористичних актів, 20 квітня на базі районної лікарні пройшли командно-штабні навчання.

На початку заходу начальник  Берегівського міськрайонного відділу Анатолій Ланьо розповів присутнім про надзвичайні ситуації, що траплялись протягом року на Берегівщині та до яких наслідків вони призводять. Окремо рятувальник зосередив свою увагу на причинах виникнення пожеж у житловому секторі та на об'єктах охорони здоров'я. Увага присутніх  акцентувалася на алгоритмі дій під час надзвичайної ситуації та при евакуації пацієнтів і працівників медичного закладу з палаючого та задимленого приміщення.

Відповідний захід  було спрямовано на те, аби відпрацювати питання взаємодії органів управління цивільного захисту району та сил медицини катастроф, які залучаються на проведення рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід