Як реалізується програма “Доступні ліки” на Закарпатті

Опубліковано:

У понеділок, 24 квітня, о 10.00 в прес-центрі Закарпатської ОДА (Ужгород, пл. Народна,4) відбудеться прес-конференція “Реалізація в Закарпатській області програми “Доступні ліки”

Нагадуємо, що з 1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма “Доступні ліки”. Пацієнти мають можливість отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Як ця програма реалізується в Закарпатті, скільки аптек задіяно в проекті, який механізм отримання ліків  пацієнтом і ще на багато інших питань дадуть відповіді учасники прес-конференції “Реалізація урядової програми “Доступні ліки” в Закарпатті” .

Учасники прес-конференції:

Петро Іванович Яцук – начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області

Ольга Антонівна Чемет – начальник управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА, обласний терапевт

Іван Іванович Гуштан –  заступник директора департаменту охорони здоров'я – начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення.

Про Захід