Ужгородські рятувальники відпрацювали ліквідацію умовного вибуху газу (Фото, відео)

Опубліковано:

Рятувальники та інші служби життєзабезпечення ліквідовували наслідки умовного вибуху газу Одним із етапів комплексної перевірки комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій стало відпрацювання ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Згідно з тактичним задумом, 19 квітня о 13:55 в Ужгороді по вул. Вузькій, внаслідок вибуху газу в багатоквартирному житловому будинку відбулося руйнування помешкань громадян та залізобетонних плит перекриття між другим та третім поверхами. Головною метою цього заходу є перевірка співпраці підрозділів ДСНС з органами влади, місцевого самоврядування та іншими оперативними службами, що стосуються відпрацювання алгоритму спільних дій в умовах виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. 

Внаслідок надзвичайної ситуації травмувалося четверо громадян. Усім потерпілим була надана медична допомога. Ще 47 чоловік були евакуйовані із небезпечної зони.

У зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та створено штаб з ліквідації даної надзвичайної ситуації.

Головною метою цього заходу є перевірка співпраці підрозділів ДСНС з органами влади, місцевого самоврядування та іншими оперативними службами, що стосуються відпрацювання алгоритму спільних дій в умовах виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, повідомляє У ДСНС України в Закарпатській області.

 

Про Захід