Берегівські рятувальники провели День цивільного захисту в школі

Опубліковано:

19 квітня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт Батьово Берегівського району відбувся показовий День цивільного захисту під час якого освітяни обмінялись досвідом, а школярі отримали багато корисної та повчальної інформації.

У заході також взяли участь представники Берегівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області, директори загальноосвітніх закладів району та керівник відділу освіти Брегівської РДА

Учасники обговорили аспекти організації навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності, відпрацювання дітьми навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, вдосконалення форм та методів роботи відповідного напрямку.

Під час практичної частини учні та педагоги  провели учбову евакуацію та продемонстрували дії на випадок виникнення  надзвичайної ситуації. Після цього на стадіоні школярі гасили умовну пожежу за допомогою рукава, приміряли пожежно-рятувальне обмундирування та спорядження, а також демонстрували вправність в одяганні протигазів та захисних костюмів, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

 

Про Захід