В Ужгороді в перші дні травня відбудеться масштабний фестиваль вогню

Опубліковано:

Сьогодні, 19-го квітня, в Ужгороді організатори фестивалю вогню “Fire Life Fest” розповіли, що очікує ужгородців та гостей міста на фесті вогню, який відбудеться в обласному центрі 1-2 травня в амфітеатрі.

Як відзначила Ірина Мартин: “Протягом всього дня буде тривати концертна програма, яка складатиметься з кількох частин: виступатимуть гімнасти, шоу-балет, жонглери тощо. Також протягом дня заплановані фаєр-батли. А ввечері будуть виступати музична гурти: перший день “Чаламага”, другий – “Ватага”, власне фаєр-шоу розпочнеться на 21.00.  

Юрій Кочут розповів, що на другий день заплановано встановити рекорд Закарпаття із одночасного виступу фаєрщиків, де мають виступити від 50 до 100 людей з усієї України.

Окрім того, заплановано багато інших цікави атракцій: слеклайн – ходіння натягнутою стрічкою, майстер-класи на повітряних полотнах, гравіті спийс, майстер-клас з акробатики від Херсонської циркової студії тощо.

Також будуть діяти дві дитячі зони, де будуть вити діток ходити на ходулях, працювати з різним безпечним реквізитом та багато іншого. Загалом майстер-класи будуть ділитися на вузьконаправлені, професійні і для гостей фесту. Заплановано, що участь у фесті візьме 250-300 гостей. На фесті працюватиме ярмарок вогняного та циркового реквізиту.

“Хочемо показати, які є альтернативні види театрального мистецтва та залучити більше людей до цього жанру, – відзначила Ірина Мартин.

Окрім того, в якості промо-акції в неділю, 23 квітня, на перехресті Корзо та Волошина відбудуться показові середньовічні бої та виступи від організаторів фесту “Срібний татош”. А безпосередньо за день до фесту відбудеться вогняний парад на площі Театральній о 21 годині.

“Про Захід”

Про Захід