Пожежну безпеку у храмах пильнують закарпатські рятувальники

Опубліковано:

14 квітня напередодні Великодніх свят рятувальники Хустського міськрайонного  відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області проінспектували культові споруди Хустського району на предмет дотримання правил пожежної безпеки. Рятувальники нагадали представникам духовенства основні правила пожежної безпеки під час Пасхальних богослужінь, наголосили на обов'язковій наявності в храмах первинних засобів пожежегасіння, вільного доступу до евакуаційних виходів та справності електромережі.
Аналогічний зах​ід відбувся й у храмах міста Сваляви. Рятувальники навідались до Православної церкви Різдва Богородиці, де поспілкувались із протоієреєм Василем Барною про прийдешнє свято та правила безпеки під час богослужінь. Після цього фахівці ДСНС завітали до Греко-католицького Храму Різдва Пресвятої Богородиці де провели бесіду з протипожежної тематики із парогом Олександром Хваста.

Підготовчі заходи пожежної безпеки відбулись у всіх районах Закарпатської області.

У період святкування Великодніх свят підрозділи У ДСНС області працюватимуть у посиленому режимі. З 15 по 18 квітня на бойовому чергуванні в підрозділах ДСНС області перебуватиме 523 чоловіка особового складу та 101 одиниця техніки. Це пожежно-рятувальні, рятувальні, піротехнічні та водолазно-рятувальні розрахунки, підрозділ РХБЗ (радіохімічного та бактеріологічного захисту), інженерна та спеціальна техніка з екіпажами та гірські пошуково-рятувальні відділення. Окремо створені оперативні групи для вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Управління ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід