Рятувальники привітали переселенців з Великоднем (Фото)

Опубліковано:

13 квітня рятувальники вітали  внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції  з наступаючими Великодніми святами.

Заступник начальника закарпатських рятувальників  Богдан Ількович, разом з представниками регіонального штабу Закарпатської області з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО та служби психологічного забезпечення Управління ДСНС завітали з великодніми подарунками до окремої категорії тимчасово переміщених осіб, котрі проживають в м. Ужгород та Ужгородському районі. 30 продуктових наборів отримали інваліди, люди похилого віку та малозабезпечені сім'ї. Ще 20 подарунків з солодощами, котрі надала громадська організація “Неємія”, було роздано  багатодітним сім'ям та сім'ям з дітьми-інвалідами.

Гості вітали людей з наступаючими  пасхальними святами  та побажали їм миру, здоров'я та швидкого повернення у рідні домівки.

У ході спілкування також  вивчалися соціально-побутові умови та проблеми, які виникають у їх буденному житті та пообіцяли всіляко сприяти їх швидкому вирішенню.

Станом на 13 квітня на території Закарпатської області проживає 4314 внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на Сході України.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід