Львівські фіскали стали надавати більше адмінпослуг

Опубліковано:

Порівняно з минулим роком кількість наданих адміністративних послуг зросла на 33 відсотки. Упродовж I кварталу 2017 року територіальними органами ДФС у Львівській області надано 69,3тис. адміністративних послуг. 

Серед адміністративних послуг найбільш запитуваною є видача картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб платників податків що складає 39 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг або 26,7 тис. звернень.

Часто запитуваними є також адміністративні послуги :

– про надання витягу з реєстру платників єдиного податку, звернулось 8,8 тис. суб'єктів господарювання що на 50 відсотків більше звернень порівняно з минулим роком,

– реєстрація реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, звернулось 34,7тис. суб'єкта господарювання що на 13 відсотків більше порівняно з минулим роком,

– видача ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, за якими з початку року звернулось біля 4 тис. суб'єктів або ріст до минулого року на 16 відсотків.

 Працівниками ЦОП у січні-березні 2017 року крім адміністративних послуг надано біля 820 тисяч інших послуг, зокрема консультації з питань податкового та митного законодавства, отримання вхідної кореспонденції, прийняття звітності, повідомляє ГУ ДФС у Львівській області.

 

 

Про Захід