На понад 20 млн. грн. вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів

Опубліковано:

Впродовж першого кварталу 2017 року за матеріалами опертивного управління ГУ ДФС у Львівській області розпочато досудове розслідування у 26-тикримінальних провадженнях, в т.ч. у 12-ти тяжких. Зокрема, 2 досудових розслідування за фактами незаконного відшкодування ПДВ на суму 0,7 млн.грн. та 8 – за фактами ухилення від сплати ПДВ. Зареєстровано 3кримінальних провадження у сфері держзакупівель за ознаками злочину, передбаченого ст.191 КК України.

Зарезультатами відпрацювання підприємств-вигодонабувачів, які з метою мінімізації податкових платежів використовували у своїй діяльності конвертаційні центри, стягнуто до бюджету 1,3 млн. грн.

Вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на 20,5 млн.грн., в т.ч.:

– спирту – 1,6 тис.літрів;

– лікеро-горілчаних виробів – 2,3 тис.літрів;

– тютюнових виробів – 283 тис. пачок;

– паливно-мастильних матеріалів – 584 тонн;

– транспортних засобів – 4 шт.;

Ліквідовано 3 незаконних виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних напоївВідшкодовано по закінчених кримінальних провадженнях – 3,6 млн.грн. 

Оголошено 10 підозр і скеровано до суду 7 матеріалів кримінальних проваджень.

Протягом першого кварталу 6 співробітників податкової міліції проходили службу в зоні АТО. У лютому поточного року за ініціативи керівництва ГУ ДФС у Львівській області відбулись урочисті заходи щодо відзначення працівників податкової міліції, які проходили службу в зоні Антитерористичної операції. В заході взяли участь представники громадських організацій та волонтерів. За мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов'язку під час проведення АТО працівники органів ДФС у Львівській області були нагороджені орденами “Честь і Слава” та нагрудними знаками “Хрест Слави”.

Про Захід