Мобільний пересувний сервісний центр МВС запрацює на Закарпатті

Опубліковано:

Мобільний сервісний центр МВС 12 квітня 2017 року  вперше здійснить виїзд до гірського населеного пункту в смт. Міжгір'я Закарпатської області. Визначене місце прийому громадян  вул. Будителів, 15, прилегла територія Міжгірського РСТК ТСОУ. Послуги надаватимуться громадянам з 11.00 – 16.00.

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням, уже розпочали виїжджати за графіком у віддалені населені пункти України. Такі МСЦ МВС надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Переглянути які документи необхідні для отримання послуг можна на сайті ГСЦ МВС та РСЦ МВС. З графік курсування, та інтерактивною картою маршрутів можна ознайомитись на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі “Мобільні СЦ”.

Необхідну інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Прес-служба  РСЦ МВС в Закарпатській області

Про Захід