В Ужгороді дискутуватимуть про виборчі реформи

Опубліковано:

13 квітня о 13:00 у залі засідань Вченої Ради Ужгородського національного університету (будівля ректорату УжНУ, пл. Народна, 3, 2-ий поверх) відбудеться публічна дискусія “#ВиборчаРеформаChallenge”. Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Попри те, що парламентські політичні сили, Президент, Уряд неодноразово підкреслювали необхідність впровадження пропорційної системи з відкритими списками, відповідні положення досі не реалізовані. Бездіяльність Верховної Ради та парламентських фракцій у сфері виборчої реформи ставить під сумнів щирість намірів політичних еліт в цілому. Парламентська Асамблея Ради Європи вкотре закликала до прийняття єдиного виборчого Кодексу та пропорційної виборчої системи, як одного з ключових індикаторів спроможності країни до реформ.

Неурядові організації в черговий раз закликають парламент до прискорення реформування виборчого законодавства та проводитимуть фахові консультації з місцевими політичними групами, експертами, організаторами виборчого процесу. Результати обговорень будуть систематизовані та надані на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву ВРУ, лідерам фракцій та народним депутатам.

Головним доповідачем заходу є Ольга Коцюруба, радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА

Запрошуються до участі у дискусії народні депутати, представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, наукового середовища, громадських організацій та журналісти.

За деталями звертайтесь:

Володимир Феськов

+380663173613

[email protected]

 

Про Захід