Партія «Справедливість» представила команду та програму на вибори до Перечинської територіальної громади

Опубліковано:

Партія “Справедливість” вперше бере участь у місцевих виборах на Закарпатті. Молода політична сила спробує свої сили на виборах 30 квітня до Перечинської та Іршавської об'єднаних територіальних громад.

Сьогодні, 10 квітня, в Ужгородському прес-клубі була представлена команда, яка братиме участь у виборах у Перечинській територіальній громаді. Крім того, кандидати представили свою передвиборчу програму.   

Представив команду голова обласної організації партії “Справедливість” Володимир Чубірко.

“У  нас нова молода партія і ми зібрали молоду команду людей, які мають інше бачення розвитку, ніж політсили, які нині перебувають при владі. Наша команда має інше бачення, ніж “гомо советікус”, які правлять Україною останні 25 років і давно показали свою слабу ефективність, – наголосив пан Володимир. –  

Наша команда прагне до європейської системи координат. Вони усвідомлюють те, проти кого йдуть на вибори. У Перечині і влада, і опозиція об'єдналися навколо одного кандидата, діючого міського голови, але не варто спішити й проголошувати його вже переможцем. Лише 30 квітня ми дізнаємося, хто стане головою громади.

“Команда у нас дійсно молода, плани – амбітні, – продовжив Владислав Панін, кандидат на голову Перечинської територіальної громади. – Ми сформували чітку позицію, розробили програму. Найважливіші питання, які нас цікавлять – це питання створення робочих місць, демонополізація робочого ринку. Пріоритетним завданням для нас є за ці роки зробити максимум робочих місць. Дуже важливо ремонтувати дороги.

Пріоритетом для нас є: щоб у кожній домівці було тепло, щоб кожна родина могла дозволити собі мати на свято не лише хліб, але й шовдарь. Людей нині заганяють у злидні. У молоді Перечинщини зараз є два варіанти: їхати за кордон, або працювати тут. Ми однозначно за другий варіант. І ставимо собі за мету повернути молодь додому. З Перечинщини вийшло дуже багато талановитих молодих людей. Наше завдання – повернути їх додому й забезпечити їм гідну оплату.

Збираємося до  останнього боротися за те, у що віримо. Ми хочемо створювати робочі місця, не залишати свої сім'ї, створити умови, щоб наші діти і внуки залишалися вдома і працювали на благо нашої країни”.

“Щороку наші депутати щось обіцяють, але нічого не роблять. Я б хотів змінити щось і реально діяти в інтересах нашого міста”, – додав кандидат у депутати Богдан Коцка.

Братиме участь у виборах і перечинська зірка – співак Вілен Арустамов, відомий, зокрема участю у телевізійному шоу “Голос Країни”. Вілен розказав, що теж вирішив приєднатися саме до команди партії “Справедливість”, оскільки Перечин потребує нові обличчя у владі. 

Нарікали кандидати й на те, що чинна влада Перечина не хоче співпрацювати з молодіжними громадськими організаціями та не дає молоді не дають перспективи розвитку. В результаті, молодь змушена залишати місто у пошуках кращого життя.

“Судячи з того, що зараз відбувається у Перечині, при владі люди, які мислять комуністичними мірками . Ми – молодь, ми хочемо змін, хочемо бачити громаду багатою, успішною”, – пояснив один з кандидатів.      

Перечинська “Справедливість” висунула на вибори 20 кандидатів – 1 номер та на 19 округів. Вибори відбудуться 30 липня. Перечинська територіальна громада складається з самого Перечина та чотирьох сіл – Сімера, Сімерок, Ворочева та Зарічева.      

Про Захід