Як у Чернівцях активісти намагалися “притиснути” міністра екології (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 7 квітня, у Чернівцях під час робочого візиту в область міністра екології і природних ресурсів Остапа Семерака, з урядовцем хотіли поспілкуватися місцеві активісти. 

Розповіли, що достукатися до міністра намагалися увесь день. Зранку він попросив зачекати на нього, коли йшов у кабінету ректора ЧНУ, однак проігнорував очікування. Активіст Микола Петіченко каже, що хотіли передати чиновнику папери в яких зафіксовані дані про незаконні рубки лісів,. Та змогли це зробити лише під вчір на брифінгу з журналістами, інформує “МБ”.

Там, зрештою, активісти посперечалися з міністром. Коли йому вручили папери, урядовець дорікнув, що його ловили в коридорі, коли він має заплановану програму, перекривали дорогу, чинили фізичний тиск, а потім розмістили провокативний відеоматеріал на веб-сторінці. Такі дії активістів міністр нпзвав некоректними, однак документи взяв.

Та згодом додав, що йому принесли матеріали, які адресовані начальнику екоінспекції області, яка міністерству екології не підпорядкована. Запевнив, що відкритий до співпраці і закинув, що йому влаштували цирк, а звернення немає.

Відтак, у супроводі голів Чернівецької облдержадміністрації і облради, міністр покинув зал засідань.
Міністр екології посперечався з буковинськими активістами через ліс

Міністр екології посперечався з буковинськими активістами через ліс

Про Захід