Воловецькі школярі спробували себе в ролі пожежників

Опубліковано:

7 квітня рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” для 150 вихованців 1-11 класів Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Захід відбувся на території навчального закладу.

Під час акції вогнеборці розповіли про те, яких правил безпеки потрібно дотримуватися, щоб запобігти виникненню пожежі, і як слід себе вести, якщо вона все ж таки сталася.

Фахівці ДСНС ознайомили учнів та викладачів з особливостями професії вогнеборців, продемонстрували пожежний автомобіль та пожежно-технічне обладнання, навели приклади його використання в роботі та продемонстрували способи застосування вогнегасника. Звичайно, найбільшу зацікавленість в дітей викликав пожежний автомобіль, який вони оглянули та  у кабіні якого вони змогли посидіти.

Навіть дощ, який почався посеред акції не зміг завадити дітям приміряти на себе роль пожежного-рятувальника та потримати пожежний рукав під час ліквідації умовної пожежі.

Подібні розважально-навчальні заходи не лише формують у підростаючого покоління уявлення про професію рятувальника, але й закладають усвідомлення необхідності відповідально ставитись до життя, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Про Захід