Ужгородці активно готуються до “СакураФест”

Опубліковано:

Сьогодні в Ужгородській міській раді радилися організатори фестивалю “СакураФест”, працівники комунальних служб і структурних підрозділів Ужгородської міськради.  
До прикладу, вперше близько 25 виробників вина, а також смачних наїдків представлять свою продукцію на “Sakura Wine” не лише, як зазвичай, у підвалах (на першому поверсі) “Совиного гнізда”, а й у залах другого поверху. Там же будуть проходити лекції з виноробства, показ фільмів, майстер-класи з виготовлення винопродуктів. Працюватиме зона для діток, а поруч, у скверику, на повітрі свої кулінарні смаколики представлять кілька ресторанів Ужгорода. 
У рамках “EcoDays”, крім міжнародної наукової конференції, будуть також виставка будівельної продукції з акцентом на енергоощадність – системами утеплення, альтернативної енергетики, фестиваль здорового способу життя з веганською, вегетаріанською їжею.
З усієї України очікують студентів на конкурс живопису “Срібний мольберт”, закордонних зірок – на міжнародний фестиваль хіп-хопу Ghetto Groove і майстрів спортивного танцю на “ювілейний” Uzhgorod OPEN 2017. 
У рамках велозаходів будуть і дитячі, вже традиційні, заїзди “Тур де Уж”. Спортивні змагання, фестиваль-ярмарок “Сонячний напій”, фестиваль вогню та шоу-програм, тиждень театральних вистав та інші заходи детально пропрацьовують усі причетні фахівці та служби. 
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв доручив подбати про чистоту в місті, оперативне прибирання локацій, де будуть проходити заходи, приєднання до мереж, дотримання безпеки і порядку, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Про Захід