Конкурс дитячого малюнка «Рятувальник – професія героїчна» назвав переможців

Опубліковано:

Діти рятувальників малювали своїх батьків. Хто краще дітей пожежних-рятувальників може знати, який насправді його батько або мати? Напевно ніхто. Адже, вдома бійці Служби порятунку розповідають про те, як минув їх день, діляться найпотаємнішими почуттями та емоціями, які переживають під час ліквідації тієї, чи іншої надзвичайної події або пожежі. Діти вогнеборців та рятувальників ще змалечку дізнаються про цінність життя та безглуздість деяких вчинків, які призводять до травмувань чи навіть загибелі. Тож саме вони, як ніхто інший, знають як має виглядати справжній представник героїчної професії рятувальник.

Щорічний конкурс дитячого малюнка “Рятувальник – професія героїчна” проводиться напередодні професійного свята всіх вогнеборців – Дня пожежної охорони. Він покликаний розвинути мистецький потенціал та підтримати талановитих дітей співробітників ДСНС.

У конкурсної комісії вибір був не з легких… Всі малюнки вирізнялись яскравістю та глибоким емоційним підтекстом. Ось ті, чиї роботи поїдуть до Києва та представлять Закарпаття на Всеукраїнському етапі.

Валерія Поліщук (6 років) – мати працює телефоністкою телефонного відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Олексій Фомічов (8 років) –  його батько очолює 3-ту державну пожежно-рятувальну частину міста Рахів;

Агнеса Гаврило (14 років) – батько працює диспетчером 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячева.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід