Будівельні риштування з ужгородського пасажу приберуть до Великодня (Фото)

Опубліковано:

Вчора, 3-го квітня, у мережі фейсбук користувачі опублікували відео з будівництва на комплексі “Корона” – наразі зводять другий поверх над крамничками у пасажі і на майданчику працює великий будівельний кран.  

У повідомленні до відео йдеться про те, що людей не попередили про цю фазу будівництва, пасаж, який є пішохідною зоною, не перекрили, і загалом не зрозуміло, чи витримають будівлі першого поверху навантаження від другого.

“Про Захід” попросив прокоментувати Олександру Зотову – начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради чи не порушуються правила безпеки на будівництві та скільки часу загалом у пасажі буде стояти риштування.   

Зі слів очільника відділу, попри те, що стріла крану заходить за межі будівельного майданчика, це не є порушенням, бо власне сам вантаж і будівельні матеріали, за межами майданчику не переносяться. Така довжина стріли крана потрібна для врівноваження вантажу, що переноситься. Водночас, як відзначила Олександра Зотова, підрядчик повідомив, що всі риштування в пасажі повністю приберуться до Великодня.

Як вже повідомляв “Про Захід”, нещодавно під час сильних дощів, крамниці в пасажі залило водою, через що потріскалися стіни і замокла електропроводка. Вода в приміщення потрапила через те, що був повністю демонтований другий поверх, але “покрівлю”, яка залишилася вчасно не закрили плівкою.

“Про Захід” 

Про Захід