Ужгородців запрошують на прем’єру трагікомедії

Опубліковано:

8-9 квітня о 18.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже нову прем'єру на малій сцені – французьку трагікомедію “Круті віражі” сучасного автора Еріка Ассу. Режисером-постановником вистави є Михайло Фіщенко, якому днями присвоєно звання заслуженого артиста України. У суботу і неділю на камерну сцену вийдуть двоє акторів: П'єр – заслужений артист України Степан Барабаш, Джульєтта – дебютантка театру – Дар'я Горшкова,  випускниця Київського національного університету культури і мистецтв та артистка театру Моніка Палфі. 

В анотація до вистави зазначається: “Усе наше швидкоплинне життя  — химерне переплетення безлічі доріг. Деякі з них – прямі, але є й такі, що раптово утворюють круті віражі, перевертаючи все наше буття з ніг на голову. Саме так і сталося з немолодим, солідним чоловіком, на ім'я П'єр, що одного разу привів у свій дім юну вродливу дівчину. Апартаменти вільні! Дружина поїхала відпочивати разом із сином на гірськолижний курорт. Тож вечір у товаристві чарівної красуні Джульєтти обіцяє бути надзвичайно приємним. Але тут і очікує П'єра перший крутий віраж…”

“Круті віражі” — п'ята прем'єра Закарпатського муздрамтеатру цього сезону. Глядачі вже мали змогу побачити нові вистави “9 життів у 9 ночах”, “Гамлет”, “Дивовижна пташечка” та “Задуши мене в обіймах”. Виставу “Круті віражі” буде показано і в рамках першого всеукраїнського театрального фестивалю камерного мистецтва “Під цвітом сакури”, що пройде в Ужгороді з 20 по 26 квітня.

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичною частиною Закарпатського академічного обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв.

 

 

 

Про Захід