У Мукачеві вода буде цілодобово

Опубліковано:

Андрій Балога, міський голова Мукачева, та його заступники та начальники структурних підрозділів провели сьогодні прийом громадян, інформує Мукачівська міськрада.

Більшість питань стосувалися галузі житлово-комунального господарства. На початку прийому Андрій Балога зазначив, що вже завтра збереться позачергова сесія міськради, де буде розглянуто “новацію” щодо впровадження абонплати за постачання газу. Наразі для закарпатців вона буде найвищою серед регіонів країни. Депутати планують дати оцінку таким “нововведенням”.

Мешканець вулиці Ярослава Мудрого намагався отримати інформацію про плани щодо впровадження в місті цілодобового водопостачання. За словами міського голови вже цьогоріч воду містяни отримуватимуть цілодобово. Наразі в мікрорайоні Підгоряни тестують нову схему забезпечення водою. Загалом в місті розроблено 9 зон подачі води, замість однієї, яка функціонувала досі. 

Питання стосувалися і ремонту дахів в багатоповерхівках. Цьогоріч влада міста вже виділила на ремонт 24 дахів понад 15 млн гривень. Водночас мешканцям багатоповерхівок пропонують об'єднуватися в ОСББ. Загалом на початок року в Мукачеві створено та діють 40 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 – в стадії створення та реєстрації. Для підтримки цих структур в місті діє програма енергозбереження , пропонуєтьсярозробити програму за рахунок якої будуть співфінансувати ремонт дахів, мереж.

Про Захід