На Хустщині висадили понад два гектари лісів

Опубліковано:
В рамках Всеукраїнської акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” у Хустському лісництві ДП “Хустське ЛДГ” спільними зусиллями працівників, студентів Закарпатського лісотехнічного коледжу, представників Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та Хустської РДА, місцевих депутатів і небайдужих до природи нашого краю громадян, було здійснено лісовідновлення на території 2,1 га. Проведено сприяння природному поновленню в кварталі 41 виділ 3(2) Хустського лісництва. На цій ділянці було висаджено 4 200 шт. саджанців, з них – 2 520 шт. дуба скельного, 1 260 шт.. клена-явора, 420 шт. – ясена звичайного.
Участь в акції взяли 14 студентів Закарпатського лісотехнічного коледжу Група ЛГ – 41, працівники Хустської РДА та представник-куратор ЗОУЛМГ Мар'яна Чоповдя.
– Сподіваємось, що з проведенням таких заходів не лише збільшаться площі лісів, але підвищиться екологічна свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь у нашого підростаючого покоління, яка може змінити стиль мислення і поведінку кожної людини. І тому наші задуми щодо залучення саме до практичної природоохоронної роботи підлітків має велике значення як для сьогодення, так і для майбутнього, – говорять організатори акції, – розповідає провідний інженер по охороні і захисту лісу Іван Брода.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Про Захід