Москаль заявляє, що в Балоги є австрійський паспорт (фото)

Опубліковано:

Голова Закарпатскьої ОДА Геннадій Москаль заявив, що Віктора Балогу, народного депутата, необхідно позбавити депутатської недоторканості через те, що він має два паспорти громадянина – окрім українського такоє австрійський.

На доказ своїх слів він наводить копію паспорта громадянина Австрії В. Балоги, “яка опинилася в розпорядженні Закарпатської облдержадміністрації”, – повідомляє сайт Геннадія Москаля.

– У часи роботи в Секретаріаті Президента України Віктора Ющенко Балога майже щотижня літав у Австрію, скупив на околиці Відня купу нерухомості й таємно отримав австрійське громадянство, – заявляє Геннадій Москаль. – Цей факт давно відомий серед політикуму Закарпаття, але документальне підтвердження ми отримали тільки нещодавно. Публікуємо скан-копію документа зараз, оскільки перевіряли його достовірність через дипломатичні установи. На паспорті чітко видно фото, дату народження, місце (с.Завидово Мукачівського району) та підпис В.Балоги. При оформленні австрійського громадянства цей пан вніс перед своїм прізвищем частку “де”, яка начебто має свідчити про його дворянське походження. І тепер В.Балога, приїжджаючи в Завидово, після кожного застілля показує своїм односельчанам австрійський паспорт із прізвищем de Baloga й вимагає звертатися до себе не інакше, як “месьє”!

Сьогодні (1.04) я направив офіційне звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням невідкладно внести у Верховну Раду подання про позбавлення Віктора Балоги депутатської недоторканності й притягнення цього “месьє” із Завидова до кримінальної відповідальності. Нагадую, що згідно із Законом України “Про державну службу”, державні службовці можуть мати тільки одне – українське громадянство.

 

 

Про Захід