Закарпатські митники вилучили незадекларований прикорм для риб

Опубліковано:

На посту “Тиса” Закарпатської митниці ДФС в ході митного контролю автомобіля “MERCEDES-BENZ SPRINTER” та речей громадянина України виявлено не вказані в митній декларації, не заявлені при усному опитуванні побутові товари та прикормку для риби іноземного виробництва.

Українець повертався з Великобританії, де перебував в приватних справах.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав “червоний коридор”, заповнив митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані, наявність особистих речей та відомості про транспортний засіб.

При усному опитуванні громадянин казав, що товарів, в тому числі таких, які підлягають обов'язковому письмовому декларуванню чи переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено, в нього нема.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина, окрім дорожніх сумок із особистими речами працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні побутові товари (діспесери – 68 банок) та прикормку для риби (527 банок). Виявлені товари громадянин визнав своєю власністю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України. На підставі статті 511 МКУ складено протокол, яким вилучено товари, вартістю понад 116 тис. грн.

ДФС у Закарпатській області

Про Захід