Ужгородці фестивалитимуть на «Sakurawine»

Опубліковано:

 “SakuraWine – це новий формат винного фестивалю для Ужгорода, метою якого є розвивати винну культуру Закарпаття, показати потенціал краю туристам і місцевим жителям.
Фестиваль приурочений до яскравої події для Ужгорода і всього Закарпаття – цвітінню сакури.
“У цьому році ми відкриваємо нову сторінку в історії фестивалів у нашому місті, – розповідає організатор фестивалю” SakuraWineОльга Тоїчкіна. – Другий рік поспіль я виношувала ідею створення подібного формату фестивалю. Нарешті, в цьому році все склалося! Дати проведення ми обрали не випадково: пік цвітіння сакури очікується якраз в кінці квітня, в місті буде неймовірно красиво, тепло і багато туристів.
Закарпатті в цілому – регіон з дуже цікавою винною історією, про яку Україна мало що знає. Такий формат фестивалю дає можливість розкрити краще, що виробляє зараз наш регіон. Команда організаторів ще на етапі відбору ретельно перевіряє якість продукції всіх учасників фестивалю. Серед учасників ми оберемо кращих з кращих, тих, хто дійсно виводять виробництво вина в Україні на якісно новий рівень.
У програмі фестивалю очікується багато розважальних подій: плануємо висадити цілу алею сакур, будуть лекції і дегустації авторитетних українських сомельє і виноробів, буде кіно-зал для тих, хто захоче затишно полежати і подивитися гарне кіно і так само буде дитяча зона для всіх наших гостей з маленькими дітками.
А так як головними винами фестивалю стануть рожеві, під цвіт сакури, під час фестивалю ми оберемо найкраще українське рожеве вино в Україні “

Побачити все на власні очі, спробувати вина від великих і маленьких виноробів і їжу від кращих фермерських господарств зі всієї України можна буде вже 21-23 квітня в Совиному гнізді і парку, в самому центрі міста.

Вхід на фестиваль буде платним – 30 грн.

Досі відкрита реєстрація для учасників фестивалю по вину та їжі. Всі бажаючі можуть подати заявку за настуним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1m4ws8O3otnMQ7qBMCRtVUa9_pc6nGjiPEDUA-s4qDJk/edit?usp=sharing_eip&ts=58ca5076

Дізнаватися про деталі фестивалю можна на Facebookсторінці фестивалю: https://www.facebook.com/sakurawineua або на сайті, що зовсім скоро запрацює: www.sakurawine.com.ua

 

 

Про Захід